Jak wybrać idealny catering na wymarzone wesele

Każde wydarzenie jest wyjątkowe. Każdy klient ma osobiste wymagania i styl. Ten przewodnik pomoże Ci wybrać idealny catering na Twój ślub.

Wybór cateringu (gastro crew) na wesele nie jest wcale prostą decyzją, ale zdecydowanie najsmaczniejszą! Po sukni panny młodej i lokalizacji wydarzenia, plikweselny bankietto trzeci najważniejszy element decydujący o pomyślnym zakończeniu niezapomnianego, wymarzonego ślubu . Poza tym pięć zmysłów to doskonały sposób na przywołanie odległych wspomnień, a wśród wszystkich naszych zdolności percepcyjnych bardzo ważną rolę odgrywa smak .

Dlaczego więc wiele par jest oszołomionych, kiedy muszą zdecydować, jak zabawiać podniebienia swoich gości? Cóż, odpowiedź jest prosta: ze względu na przytłaczającą ilość i różnorodność tego, co ma do zaoferowania rynek . Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, rynki żywności i napojów oraz catering oferują niezwykle zróżnicowaną i potencjalnie dezorientującą ofertę na ślub jak i dowóz – http://gastro-crew.pl/dowoz/.

Jednak zanim rzucimy światło na jak wybrać idealny catering na weselemusimy zrozumieć, dlaczego ważne jest przede wszystkim określenie miejsca ślubu . Musisz wiedzieć, że kilka lokali współpracuje z cateringiem, z którym mają umowę na wyłączność, lub w każdym razie z cateringiem, któremu ufają .

Na początku może się to wydawać niezaprzeczalną zaletą, ponieważ nie będąc zepsutym wyborem, znika również potencjał i przerażający zamęt. Ponadto, aby móc liczyć na catering z doświadczeniem w realizacji imprez na konkretnym Miejscu , powinno z kolei ułatwić firmie pracę polegającą na przekładaniu wymagań Pary Młodej na wykonalne rozwiązania, które można wykonać do perfekcji. Należy jednak pamiętać, że catering narzucony przez Miejsce może nie odzwierciedlać osobistego gustu i stylu klienta.

Ponadto warto mieć świadomość, że poszczególne Lokale , nawet te, które nie narzucają określonego cateringu, są zorganizowane inaczej pod względem logistycznym . A jeśli o to chodzi, organizacja wydarzeń zmienia się nieustannie z miejsca na miejsce i nie wszystkie z nich są organizowane w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby coraz bardziej wymagających klientów.

Spośród wszystkich aktorów zaangażowanych w organizację wesela, firmy cateringowe odgrywają bardzo szczególną rolę , ponieważ za każdym razem i na innym miejscu, wychodząc od surowców, są powołane do stworzenia gotowego i dopracowanego produktu, który odzwierciedla styl i smak . Pomyśl przez chwilę, czy klienci Ferrari poprosili o zbudowanie ich bezpośrednio w ich garażu. Byłoby nie do pomyślenia, aby przetransportować całą fabrykę do prywatnego garażu! Jednak dobra firma cateringowa właśnie to robi.

Aby lepiej zrozumieć strukturę firmy cateringowej , musimy znać strukturę takich biznesów. Mianowicie działalność firmy cateringowej można podzielić na sześć odrębnych jednostek biznesowych: kuchnię, cukiernictwo, inwentaryzację, sprzedaż i marketing, administrację i obsługę. Każde wydarzenie jest wyjątkowe .

Każdy klient ma osobiste wymagania i styl . Dlatego jeśli klient zdecyduje się powierzyć firmie realizacjęorganizacja imprezyten ostatni musi rozbić żądania klienta zgodnie z każdym z tych aspektów, określając zadania i obowiązki każdej jednostki, aby określić profil idealnego dostawcy .

W rzeczywistości każdą z tych jednostek można analizować osobno, aby zrozumieć i zidentyfikować: wymagania klienta, logistykę i jego wymagania, a wreszcie typologię i poziom, na jakim muszą być realizowane. Rozbijając każdą z wymienionych sześciu jednostek firmy według tych parametrów, agencja, która zna i zna rynek odniesienia, może następnie przejść do określenia rodzaju dostawcy, który najlepiej zaspokoi potrzeby każdego klienta .

Uwaga: to przejście wcale nie jest łatwe! Tak naprawdę tego typu firmy usługowe tworzą ludzie, dlatego tak ważna jest znajomość rynku i bycie na bieżąco aktualizowanym , aby otrzymać najlepszą możliwą obsługę i wybrać catering, który będzie w stanie zrealizować odbiór w harmonii z salda tego samego i oczekiwania klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *