Przeprowadzki

Specjalizujemy się w transporcie różnego rodzaju przedmiotów na terenie Poznania i w jego okolicach. W branży transportowej działamy od przeszło 5 lat. W tym czasie zebraliśmy (i ciągle zbieramy) doświadczenie potrzebne do wykonywania naszej pracy na poziomie określanym popularnie jako profesjonalizm.

Dla niewtajemniczonych osób, może wydawać się iż świadczenie usług transportowych jest czymś banalnym. Może często męczącym, bo to podobno jedynie praca fizyczna, ale na pewno nie skomplikowanym. Nic bardziej mylnego.

Oferowanie i realizowanie usług związanych z transportem wiąże się z wieloma umiejętnościami, które zdecydowanie zaliczają się do pracy umysłowej. W przypadku transportu Poznań czyli konkretnie przewożenia przedmiotów mieszanych, np. wyposażenia firmy z byłej siedziby do aktualnej, należy na przykład radzić sobie z zaplanowaniem rozłożenia różnego rodzaju przedmiotów, mebli, sprzętu elektronicznego w taki sposób, aby właściwie zapakować go je pojazdu.

Chodzi o to, by ciężkie meble nie uszkodziły np. przesuwając się podczas jazdy przedmiotów zdecydowanie delikatniejszych. Na przykład roślin doniczkowych, ekranów monitorów, plastykowych elementów biurowych jak segregatory na czyste kartki etc.

Istotnym jest także to, by nie robić niepotrzebnych dodatkowych kursów, narażając klienta na straty finansowe, lecz zorganizować transportowanie w taki sposób, aby dostosować ich ilość jedynie do niezbędnej. Zadowolony klient na pewno to zauważy i będzie nas polecał swoim znajomym.

Umiejętność ta bardzo przypomina układanie puzzli 3D. Jednak z uwzględnieniem tego, by wszystkie elementy na wzajem się wspierały, umacniały swoją pozycję, tak by nie było opcji uszkodzenia jednych przez drugie. Podczas transportu nie może być mowy o rozsypaniu się ułożonej przez nas konstrukcji, ponieważ wtedy uszkodzenia byłyby gwarantowane. A to nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem.

Jako profesjonaliści w branży transport Wrocław czujemy się pewni siebie i swoich umiejętności. Zadowoleni klienci regularnie polecają nas swoim znajomym i generalnie, najwięcej usług świadczymy klientom „z polecenia” przez wcześniejszych zadowolonych.

Wiemy jak ważne w naszej pracy jest zaufanie i poprzez profesjonalizm pozwalamy naszym klientom w pełni nas nim obdarzyć. Nie każda firma jednak na to zasługuje. Wiele firm na rynku wrzuca przewożone przedmioty do auta, nie zabezpiecza ich w żaden sposób. Nie przejmuje się tym, że np wywrócą się podczas jazdy.

Jeśli myśleli Państwo kiedyś, dlaczego w każdym mieście istnieje aż tyle firm transportowych, to jest to temat ciekawy. Dzieje się tak między innymi dlatego, ponieważ osobom zakładającym takową firmę, lub działającym bez jej rejestracji wydaje się iż ta praca jest tak banalna, a rynek tak duży że nie da się tutaj nie zarabiać tyle ile potrzeba.

Nic bardziej mylnego… Wiele firm otwiera się i znika w przeciągu kilku lat, ze względu na brak klientów, których przejmują więksi gracze. Bardzo często ze względu na złe opinie klientów, którzy nie omieszkają ostrzec przed cwaniakami swoich przyjaciół, bliskich i rodziny.

Pamiętać należy, że elementem najlepiej budującym pozycję na rynku jest dobra opinia. Choć na pierwszy rzut oka wydawać się może iż losowi klienci nie mają możliwości kontaktowania się ze sobą, to jest to mylna ocena sytuacji. Każdy pojedynczy człowiek zna tak na prawdę dziesiatki, setki ludzi i na pewno nie omieszka ostrzec sporej części z nich, przed przedsiębiorcami, których najłatwiej nazwać oszustami.

Dlaczego tak ostro? Ponieważ człowiek, który pobiera od nas gotówkę za dostarczenie naszych rzeczy w niezmienionym stanie względem tego w jakim je od nas odebrał, a nie robiący tego, oszukuje nas. Oszukuje dostarczając nam inną usługę niż ta, którą opłaciliśmy. Jak widać, biznesy powinno budować się jedynie na moralności. A najlepiej także na chęci pomocy drugiej osobie. Te prowadzone tylko i wyłącznie dla pieniędzy szybko przestaną być rentowne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *