Zorganizuj obiad bez jadalni

O wiele łatwiej jest zorganizować dużą kolację, gdy masz jadalnię, ale nadal możesz mieć gości, nawet bez dodatkowej przestrzeni. Zarejestruj rękawy i przygotuj się na zrób to sam idealną kolację, nawet jeśli nie masz łatwego miejsca, w którym możesz przyjąć wszystkich gości. Warto poznać ofertę https://gastro-crew.pl/.

Każdy chciałby mieć jadalnię z długim stołem i dopasowanymi krzesłami dla wszystkich, ale większość tego nie robi. Zamiast czekać na zorganizowanie imprezy, po prostu zorganizuj imprezę DIY.

Skorzystaj z salonu

Czy masz małą kuchnię? Zmień rozmieszczenie mebli w salonie, aby zwolnić przestrzeń. Kiedy nie masz jadalni, każdy pokój może stać się jadalnią.

Jedz na tackach

Jeśli nie masz stołu, przy którym wszyscy mogliby usiąść, daj im tace. A jeśli nie masz tacek, po prostu je zrób. Weź arkusz sklejki, pokrój go w prostokąty i przyklej krawędzie za pomocą kleju do drewna i krótkich gwoździ do drewna. Spryskaj go, pokryj poliuretanem i masz teraz tace obiadowe. Jeśli nie chcesz budować tacek, użyj płytek łupkowych 12 × 12 lub 6 × 12.

Podawaj jedzenie ze stolika kawowego lub małego stołu kuchennego, a Twoi goście znajdą dla siebie najwygodniejsze miejsce. Zjedz prosty posiłek, który jest łatwy do spożycia (i łatwo zrównoważyć), aby zamienić obiad w piknik w pomieszczeniu.

Jeśli go zbudujesz, zjedzą

Jeśli masz posiłek do siedzenia i nie masz stołu, zbuduj tymczasowy. Można to zrobić za pomocą czterech elementów: dwóch sztalug, sklejki i obrusu. Możesz otrzymać arkusze o wymiarach „projektowych” o wymiarach 2 stopy x 4 stopy, więc nie musisz ich nawet ciąć. Kup więcej niż jeden arkusz, jeśli potrzebujesz dłuższego stołu. Po prostu przykręć ostrze do kozłów, po jednym na każdym końcu. Jeśli pasuje z dwoma ostrzami, dodaj piłę na środku. Przykryj obrusem i nadaje się na uroczyste kolacje.

Możesz jednak uczynić ten projekt DIY o wiele bardziej eleganckim, stosując średniej wielkości półki. Ułóż je blisko każdego końca i przymocuj do sklejki za pomocą wsporników L. Półki są zmieniane w miejscu do przechowywania serwetek, talerzy, sztućców lub innych przedmiotów, których mogą potrzebować na przyjęcie. Wyszlifuj i pomaluj sklejkę, aby wyglądała na bardziej wykończoną. Dobrą ofertę na catering do domu Warszawa ma firma Gastro Crew.

Użyj czegoś ponownie

Jeśli nie masz stołu w formie bufetu, zrób sobie tymczasowy na noc. Zamień półkę na książki lub płaszcz w bufet, czyszcząc półkę lub opróżniając płaszcz. Rozłóż podkładki lub złożony obrus i umieść tutaj jedzenie na bufet dla majsterkowiczów.

Kto potrzebuje jadalni?

Kiedy masz odpowiednie umiejętności w zakresie majsterkowania, nie potrzebujesz jadalni, aby zorganizować duży obiad.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *